5 rzeczy do zrobienia, aby mieć lepszy seks

Nie musisz być wielką gwiazdą, żeby mieć wspaniałe życie seksualne. Istnieją o wiele bardziej praktyczne i dostępne sposoby na zwiększenie swojego libido, zwiększenie pożądania i zaspokojenie seksu.

Jak uprawiać lepszy seks

Jak uprawiać lepszy seks:

Joga

Oprócz fizycznych korzyści płynących z jogi, praktyka ta sprawia, że masz więcej zen, a także pomaga ci lepiej cieszyć się chwilą, ignorując jednocześnie negatywne myśli. Ale jeśli chodzi o seks, w jaki sposób joga może pomóc w poprawie jakości współżycia?

Przede wszystkim ważne jest, aby wiedzieć, że ucząc się lepiej skupić się na teraźniejszości, w tym przypadku na przyjemności i doznaniach, i zapomnieć o wszystkim, co istnieje poza sypialnią, automatycznie będziesz miał więcej satysfakcjonujących relacji.

Ponadto, niektóre pozycje jogi zwiększają przepływ krwi do mięśni dna miednicy i wzmacniają je. Pamiętaj, że te mięśnie odgrywają ważną rolę w seksualności, ponieważ im silniejsze są, tym bardziej ściany pochwy zaciskają się i dlatego będziesz czuć się lepiej. Dotyczy to również Twojego partnera!

Medytacja

Podobnie jak joga, medytacja również działa na naszą postawę Zen. Ten trening umysłu, który pomaga nam oderwać się od szkodliwych i stresujących myśli, zrelaksować się podczas nauki większej koncentracji na chwili, poprawiłby nasze życie seksualne. Celem jest odcięcie się od świata zewnętrznego, aby skupić się tylko na tym, co się obecnie dzieje.

Efekty, bardzo pożądane w seksie, ponieważ wiadomo, że im bardziej koncentrujemy się na akcie i odczuwanych doznaniach, tym bardziej zwiększają się możliwości posiadania orgazmu. Według Debby Herbenick, amerykańskiej autorki i profesorki z Indiana University, kobiety mają tendencję do bycia bardziej rozproszonymi niż mężczyźni podczas seksu. Tak więc, możliwość zapomnienia o wszystkim i cieszenia się chwilą pomoże im cieszyć się seksem.

Kochanie się

Chcesz bardziej satysfakcjonującego życia seksualnego? Kochaj się częściej! Nie ma tysiąca sposobów, aby to powiedzieć, regularne uprawianie miłości przynosi wiele korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego, a także może poprawić swoje życie seksualne.

W rzeczywistości, według autorki i antropolog Helen Fisher, kiedy zaczynasz regularnie uprawiać seks, zwiększa to twoje libido. Interkurs stymuluje produkcję testosteronu w mózgu, co sprawia, że chcesz uprawiać seks jeszcze bardziej.

Dlatego zaleca się uprawiać seks regularnie, nawet wtedy, gdy najmniej tego chcesz. Uważaj, to nie jest kwestia zmuszania się, ale próbowania. Czy nie mówi się, że apetyt pochodzi z jedzenia? Odnosi się to również do seksu!

Słuchajcie muzyki

Uwaga miłośnicy muzyki, słuchanie ulubionych piosenek może zwiększyć Twoje libido!

Według badań przeprowadzonych w 2012 roku przez Spotify, muzyka może być w stanie włączyć więcej niż tylko dotyk ich partnerów. Spośród ankietowanych 40% stwierdziło, że słuchanie muzyki podczas seksu miałoby większy efekt niż dotykanie.

Pamiętaj, że muzyka może być również wspaniałym sposobem na „cichy” seks, zwłaszcza jeśli masz współlokatorów lub dzieci!

 Zjedz dynię

Doskonałe dla Twojego zdrowia, dynia może również pomóc Ci mieć lepsze życie seksualne. Jak? Wyjaśnimy ci to wszystko! Według Lou Paget, trenera seksu i autora, zapach partnera (naturalny lub nie) odgrywa ważną rolę w uwodzeniu i przyciąganiu.

Podczas gdy większość kobiet przyciągają mężczyźni o innym zapachu niż ich własny, mężczyźni uważają zapach dyni za bardzo atrakcyjny. Zaskakujące! Rzeczywiście, według badań przeprowadzonych przez Chicago’s Smell and Taste Treatment and Research Center, zapach ciasta dyniowego szczególnie zwiększa pożądanie u mężczyzn. Efekt mnoży się dziesięciokrotnie, gdy połączy się ten zapach z zapachem lawendy. Naukowcy powiedzieli, że to połączenie spowodowało wzrost przepływu krwi do penisa u 40% uczestników.

Panie, wiecie, co musicie zrobić, żeby dokuczyć waszemu ukochanemu. Hojny kawałek ciasta dyniowego i to wszystko!